Новини

Згідно ст. 12 Закону України «Про освіту», cт. 8, 9, 12 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Постанови КМ України від 13 вересня 2017 №687 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», зі змінами, внесеними згідно з Постановами КМ №806 від 19.09.2018, №681 від 17.07.2019, наказу МОН України від 14 липня 2015 №762 «Про Порядок переведення учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступний рік навчання» із змінами і доповненнями, внесеними наказами МОН України від 8 травня 2019 року №621, від 1 березня 2021 року № 268, заголовок із змінами, внесеними згідно наказів МОН України від 8 травня 2019 року № 621, 1 березня 2021 року № 268...

Важливим етапом у розвитку особистості є підтримка її здібностей та допомога в реалізації задумів. Саме газета буде своєрідною підтримкою творчих та активних досягнень учнів, поштовхом до створення креативних ідей. Вона знайомитиме із цікавинками, які відбуватимуться у шкільному житті. Тому газета «Сорока» відновлює свою роботу! Уже у квітні має вийти новий випуск із корисною та цікавою інформацією та захоплюючим творчим завданням. Зараз до вашої уваги березневий випуск. Приємного перегляду.

Патріотизм – це не лише відчуття гордості за свою країну, а й віра у майбутнє, яке ми будуємо разом. Розвивати патріотичні цінності серед молодого покоління – це інвестувати в майбутнє своєї країни.

Сьогодні День вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції, створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, справжньої національної святині, що символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять.

"Розпочинаймо знань забіг,
Щоб переможним був цей рік!"

8 вересня 2023 о 09:11 | Можар В. Л. | немає коментарів

Запрошуємо до колективу!

19 липня 2023 о 14:47 | Можар В. Л. | немає коментарів

Наказ №56 Про зарахування учнів
до першого класу

6 червня 2023 о 11:33 | Можар В. Л. | немає коментарів

4 лютого, у КЗЗСО " ГІРКОПОЛОНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" відбулися уже традиційні в змагання з пішохідного туризму  та спортивного орієнтування "О-тур 2023" та ІІІ Чемпіонат Боратинської громади з пішохідного туризму у закритих приміщеннях серед юнаків та дівчат.

9 лютого 2023 о 19:46 | Можар В. Л. | немає коментарів

Відновлення через спорт - новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ - ПОРУЧ. Проєкт передбачає роботу груп психологічної підтримки, арттерапію, майстеркласи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття.

9 лютого 2023 о 19:39 | Можар В. Л. | немає коментарів

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) відкрив своє Представництво у Києві у 1997 році. За цей час Фонд надав Уряду України допомогу на загальну суму 130 мільйонів доларів США, що дозволило розробити і реалізувати низку програм у галузі охорони здоров’я, води і санітарії, освіти та захисту прав дітей.

9 лютого 2023 о 19:36 | Можар В. Л. | немає коментарів

Про організацію освітнього процесу у 2022/23 н.р.

26 серпня 2022 о 18:53 | Можар В. Л. | немає коментарів

ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ