Арт-простір «На крилах юності»

Дата: 26 квітня 2021 о 13:22

Малювати картини руками не можна,

Лише серцем, що б’є у душі..

В тій, де мешкає дивний художник,

Що натхнення черпає в собі.

23 квітня в актовому залі Гіркополонківського ліцею зібралися друзі, рідні, педагоги та гості щоб зануритися в світ творчості, уяви, краси, натхнення талановитої учениці 9А класу Олександри Коробко.

Світ мистецтва Олександри надзвичайно багатий, різноманітний, неповторний та цікавий, для багатьох присутніх він став справжнім відкриттям. ЇЇ картини можна розглядати довго, повертаючись ще і ще раз до побаченого. В кожній з них – краплинка великого таланту і крилатої мрії. Розгледіти художній талант в юному обдаруванні змогла вчитель образотворчого мистецтва Валентина Мельничук, яка щиро пишається досягненнями своєї учениці.

Приємним було спілкування у дружньому, родинному колі, а розповідь юної художниці про своє захоплення малюванням відкрила багатогранний внутрішній світ юнки. Галина Іванівна, мама Олександри, з раннього дитинства підтримує захоплення доньки, активно сприяє розвитку її таланту. Любов до мистецтва і літератури, наполегливість у роботі, власне бачення світу – ось (зі слів мами) три складові успіху Олександри.

З першим вернісажем привітала юну художницю виконуюча обов’язків начальника відділу культури та молодіжної політики Боратинської сільської ради Оксана Кравчук. Щирі побажання здійснення усіх творчих задумів пролунали з вуст директора ліцею Василя Мацялки. Справжньою прикрасою закладу та доброю згадкою про її автора залишиться подарована Олександрою картина «Школа майбутнього», яка стала переможцем одноіменного обласного конкурсу.

Музичне вітання Саші дарували Герба Станіслав, Яблонська Юлія, Павлюк Мілана, Оксенюк Вероніка та їх наставник Марія Лавренюк. Щиро раділа здобуткам Олександри класний керівник Анна Станько –Присяжнюк.

Створений в актовому залі Арт-простір «На крилах юності» відвідають учні ліцею, познайомляться з новими техніками художнього мистецтва, а можливо - отримають поштовх для відкриття власних здібностей і талантів.

Віримо, що будемо пишатися тобою, Олександра!!!