Щира вдячність!

Дата: 7 грудня 2021 о 13:41, Оновлено 7 грудня 2021 о 13:45
103 перегляда

Якісне і здорове харчування дітей – одна з умов  здорового розвитку  та успішного навчання дітей. Заклад освіти, в якому дитина проводить більшу частину свого часу, має дбати про забезпечення умов для якісного і здорового харчування, як складової освітнього середовища, а також формувати в учнів стійкі навички здорового харчування.

З 1 квітня 2021 року Гіркополонківський ліцей Боратинської сільської ради самостійно організовує харчування учнів. Шкільна їдальня має можливість забезпечити харчуванням 521 учень. Організація умов для дотримання здорового харчування здобувачами освіти є однією з важливих складових роботи керівника закладу. Матеріально-технічний стан харчоблоку, додержання вимог санітарного законодавства є спільною турботою як керівника так і засновника – Боратинської сільської ради.

У місцевий бюджет Боратинської сільської ради 2021 року закладено кошти на капітальний ремонт шкільної їдальні в сумі 1473, 972 грн.

Протягом липня-жовтня 2021 року будівельною організацією «Західторгбуд» (директор Ковальчук О.Р.), яка виграла тендер на виконання робіт,  виконувались ремонтно-будівельні роботи.

Сільський голова Яручик С.О., його заступник Бехнюк В.М., депутати Мороз А.Л., Коваль Л.В., Мацієвський Д.В. контролювали хід робіт, вносили свої пропозиції та корективи у роботу.

Суттєво оновлено технологічне та виробниче обладнання харчоблоку, придбано електроплиту, сковороду, електрокотел, марміт, холодильник, електром’ясорубку, овочерізку, виробничі столи, мийні ванни, картоплечистка, всього на суму 333 тисячі гривень.

В ході ремонтних робіт виникали непередбачувані ситуації, які вдавалось вирішувати завдяки мобільній комунікації сільських депутатів із планово-бюджетної комісії (голова Цейко Ю.Ф.).

Проведено перепланування стін,  в результаті чого створено овочевий цех, кімнату персоналу.

Проведення електромонтажних робіт дало можливість замінити ввідний кабель та супутньо провести освітлення території закладу. Реконструкції підлягали системи водопостачання, водовідведення, опалення та вентиляції.

Розмежування зон обробки продуктів та приготування страв, обкладання стін, підлоги плиткою, підведення  холодної та гарячої води у всі цехи дає можливість забезпечити впровадження системи НАССР.

Оновлення їдальні включало в себе поліпшення якості питної води. З цією метою встановлено обладнання для хімічної очистки води на суму 70 тисяч грн.

Змінила свій вигляд і обідня зала, її санітарно-епідеміологічний стан. Нові умивальники, електросушки, дзеркала, жалюзі на вікнах, нові комплекти столів та лав створюють атмосферу затишку та комфорту.

Приємні враження від ремонту у працівників їдальні, педагогічного колективу, учнів, батьків.

Висловлюємо   сільському голові Яручику С.О., сільським депутатам, будівельникам за створення належних умов для харчування школярів.

Дирекція закладу, працівники їдальні і надалі докладатимуть зусиль, щоб дітям хотілося харчуватися  у шкільній їдальні, шкільне меню задовольняло смаки та прищеплювало навички здорового харчування.